Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

V Gminna Impreza Profilaktyczna

V Gminna Impreza Profilaktyczna pod hasłem: "Nałogi- droga donikąd!"

Uczniowie z kl. I LO i kl.I Technikum wzięli udział w V Gminnej Imprezie Profilaktycznej pod hasłem: Nałogi- droga donikąd!, która odbyła się w dn. 29. 04.2013r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dzierzgoniu. Imprezę zorganizowaną przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych poprowadził Pan Wojciech Demko - Dyrektor Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Podczas  imprezy został rozstrzygnięty X Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Profilaktyczny pod hasłem: Nałogi- droga donikąd!. Uczennica z naszej szkoły - Marzena Kalinowska ( kl. II Technikum) zajęła I miejsce!  Gratulujemy!!!

Później uczniowie wysłuchali koncertu rockowego w wykonaniu muzyków z zespołu "NARVANI" z Olsztyna. W trakcie wyświetlana była prezentacja multimedialna związana z hasłem przewodnim całej imprezy.

M. Z.

LO dla Dorosłych

Plikownia

Serwis dla nauczycieli

Przystąpiliśmy do realizacji projektu

Dzisiaj jest: Piątek
19 Grudnia 2014
Abraham, Beniamin, Dariusz, Gabriela,
Mścigniew, Nemezjusz, Tymoteusz, Urban

Do końca roku zostało 13 dni.
Zodiak: Strzelec

Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu