Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

Słowa są czynu testamentem

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

V Gminna Impreza Profilaktyczna

Email Drukuj PDF

V Gminna Impreza Profilaktyczna pod hasłem: "Nałogi- droga donikąd!"

Uczniowie z kl. I LO i kl.I Technikum wzięli udział w V Gminnej Imprezie Profilaktycznej pod hasłem: Nałogi- droga donikąd!, która odbyła się w dn. 29. 04.2013r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dzierzgoniu. Imprezę zorganizowaną przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych poprowadził Pan Wojciech Demko - Dyrektor Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Podczas  imprezy został rozstrzygnięty X Międzyszkolny Plastyczny Konkurs Profilaktyczny pod hasłem: Nałogi- droga donikąd!. Uczennica z naszej szkoły - Marzena Kalinowska ( kl. II Technikum) zajęła I miejsce!  Gratulujemy!!!

Później uczniowie wysłuchali koncertu rockowego w wykonaniu muzyków z zespołu "NARVANI" z Olsztyna. W trakcie wyświetlana była prezentacja multimedialna związana z hasłem przewodnim całej imprezy.

M. Z.

 

Ulti Clocks content

 

Przystąpiliśmy do realizacji projektu


Dzisiaj jest: Czwartek
27 Listopada 2014
Imieniny obchodzą
Damazy, Dominik, Leonard, Maksymilian,
Oda, Stojgniew, Walery, Wirgiliusz

Do końca roku zostało 35 dni.
Zodiak: Strzelec


Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu

82-440 Dzierzgoń

ul. Gen. A. Zawadzkiego 15