BO JAK NIE MY TO KTO ...
Slider

Bezpieczne ferie zimowe

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 24, styczeń 2018

Zbliża się zimowy czas odpoczynku dla uczniów z naszego województwa, dlatego w szkole, jak co roku odbyła się akcja edukacyjno- prewencyjna "Bezpieczne ferie zimowe".

Pogadankę przeprowadził w środę 24 stycznia 201 8r. młodszy aspirant  Mateusz Lepka- dzielnicowy miasta Dzierzgoń. Uczniowie wysłuchali rad, porad i przestróg odnośnie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zabaw na lodzie, sposobów spędzania wolnego czasu oraz bezpieczeństwa w sieci. Szczególną uwagę młodzieży dzielnicowy zwrócił na problem cyberprzemocy i hazardu. Ponadto na gazetce profilaktycznej umieszczono numer kontaktowy i adres mailowy dzielnicowego, do którego można zwracać się w sytuacjach trudnych, niebezpiecznych, czy zagrażających życiu.

M Z.

Odsłony: 2768