previous arrow
next arrow
Slider

VII Forum Pomorskiej Edukacji

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 19, październik 2018

19 października nasza młodzież wzięła udział w VII Forum Pomorskiej Edukacji, które odbyło się w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Podczas uroczystości uczniowie mieli okazję wysłuchać m.in.przejmującej lekcji historii- wykładu pani Elżbiety Tatarkiewicz-Skrzyńskiej, łączniczki i sanitariuszki powstania warszawskiego (bratanicy prof. Tatarkiewicza).

Podczas uroczystości marszałek województwa pomorskiego wręczył nagrody autorom najlepszych prezentacji multimedialnych w ramach konkursu Pomorskie Drogi do Niepodległej, w którym uczestniczyło 112 zespołów uczniowskich. Nasi reprezentanci znaleźli się w pierwszej dziesiątce. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie i nauczyciele mieli przyjemność obejrzeć musical Lalka w reż. Wojciecha Kościelniaka. Spektakl zrobił na widzach ogromne i niezapomniane wrażenie.

Odsłony: 128