previous arrow
next arrow
Slider

Spotkanie autorskie

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 17, październik 2018

Biblioteka Publiczna w Dzierzgoniu zorganizowała spotkanie autorskie z pisarką rodem z Elbląga, panią Ewą Lenarczyk. W tym wydarzeniu czytelniczym uczestniczyli także uczniowie naszej szkoły. 

Pisarka w ciekawy sposób opowiedziała o wykreowanych  przez siebie  książkowych postaciach, ciekawych miejscach, które były inspiracją do tworzenia  oraz swoich pasjach. Bohaterkami jej powieści są głownie kobiety i ich problemy. W książkach pani Ewy można znaleźć wątki miłosne, sensacyjne, historyczne, kryminalne a nawet science fiction.

W bibliotece szkolnej znajduje się książka autorki pt. „Kochaj mnie do morza do morza” z dedykacją dla czytelników. Zachęcam do lektury.

Odsłony: 120