previous arrow
next arrow
Slider

Narodowe Czytanie

Category: Aktualności Published: Saturday, 08 September 2018

Narodowe Czytanie

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. W tym roku, spotkaliśmy się 08 września 2018 roku w Sali Konferencyjnej DOK, by czytać fragmenty „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego.

Narodowe Czytanie zorganizowane zostało w ramach współpracy Gminnej Koalicji na Rzecz Rozwoju Bibliotek i wzięli w nim udział uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Dzierzgoniu (z ul. Krzywej i Zawadzkiego), Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Bruku, Szkoły Podstawowej Św. Wojciecha w Bągarcie,  Zespołu Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu, oraz Młodzieżowa Rada Miejska. Zachęcamy do włączania się w akcje czytelnicze, ponieważ niosą ze sobą wiele wymiernych korzyści. „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Hits: 717